Tema: Biru dan Hijau Tema: Biru dan Hijau Tema: Merah Tema: Hijau
Latar Belakang: 1 Latar Belakang: 2 Latar Belakang: 3 
Kemaskini Pada: 19 Jan 2018
Versi 8.0.3
online visitor Pelawat Di Talian 43
total visitor Jumlah Pelawat 1,449,617
Senarai stafSenarai staf
KEDUDUKAN PERJAWATAN DI MAJLIS DAERAH SERIAN


(A) PENTADBIRAN

Bil

Tajuk Jawatan

Gred

Skim Perkhidmatan

Bilangan Jawatan

1

Setiausaha

N41

Pengurusan dan Profesional

1

2

Pembantu Tadbir (Pekeranian/Operasi)

N22

Pentadbiran dan Sokongan

1

3

Pembantu Tadbir (Pekeranian/Operasi)

N17

Pentadbiran dan Sokongan

1

4

Pegawai Khidmat Pelanggan

N17

Pentadbiran dan Sokongan

1

5

Pembantu Tadbir Rendah

N11

Pentadbiran dan Sokongan

2

6

Pembantu Am Rendah

N3

Pentadbiran dan Sokongan

1

7

Pemandu kenderaan Bermotor

R3

Pentadbiran dan sokongan

1

8

Jaga

R1

Mahir, Separuh Mahir dan Tidak Mahir

1

9

Pekerja Rendah Awam

R1

Mahir, Separuh Mahir dan Tidak Mahir

1

 

Bil. Nama Jawatan/Gred
1. Phang Joon Foong Setiausaha, N41
2. David Anak Landong Pembantu Tadbir Kanan, N22
3. Agnes Anak Ahem Pembantu Tadbir, N17
4. Norhayati Binti Abdullah @ Rosita ak Chaplin Pegawai Khidmat Pelanggan, N17
5. Bong Siew Fah Pembantu Tadbir Rendah, N11
6. Saemah Binti Liman Pembantu Tadbir Rendah, N11
7. Peter Anak Tajak Pembantu Am Rendah, N3
8. Su Ah Chai Pemandu Kenderaan Bermotor, R3
9. Taong Anak Tawok Jaga, R1
10. Rajani Bin Jol Pekerja Rendah Awam, R1

(B) PERBENDAHARAAN

Bil

Jawatan

Gred

Skim Perkhidmatan

Bilangan Jawatan

1

Penolong Akauntan

W27

Perkhidmatan Kewangan

1

2

Pembantu Tadbir Kewangan

W22

Perkhidmatan Kewangan

1

3

Pembantu Kewangan

W17

Perkhidmatan Kewangan

3

4. Pembantu Tadbir (P/O)
N17
Pentadbiran dan Sokongan
1
5. Pembantu Tadbir Rendah
N11
Pentadbiran dan Sokongan
1
6. Pembantu Am Rendah
N4
Pentadbiran dan Sokongan
1

 

Bil. Nama Jawatan/Gred
1. Rapidah  Binti Hj. Hifni Penolong Akauntan, W27
 2. Nojen Anak Ramen Pembantu Tadbir Kewangan, W22
3. Margaret Moryl Anak Sinted Pembantu Kewangan, W17
4. Chin Lee Kee Pembantu Kewangan, W17
5. Bob Chogdico Anak Layup @ Lintai Pembantu Kewangan, W17
6. Eddie Anak Manggas Pembantu Tadbir (P/O), N17
7. Christine Anak Hudson Pembantu Tadbir Rendah, N11
8. Rosnah Bt Bujang Pembantu Am Rendah, N4

(C) PERPUSTAKAAN

Bil

Jawatan

Gred

Skim Perkhidmatan

Bilangan Jawatan

1

Pembantu Perpustakaan

S22

Perkhidmatan Sosial

1

2

Pembantu Perpustakaan

S17

Perkhidmatan Sosial

3

3

Pembantu Am Rendah Awam

N1

Pentadbiran dan Sokongan

7

 

Bil. Nama Jawatan/Gred
1. Mohd. Wasli Bin Hj Mohd Zain Pembantu Perpustakaan, S22
2. Runa Anak Satal Pembantu Perpustakaan, S17
3. Lee Joon Moi Pembantu Perpustakaan, S17
4. Hanita Bt Siri Pembantu Perpustakaan, S17
5. Julia Anak Ahan Pembantu Am Rendah, N1 (Atendan Perpustakaan)
6. Evelyn Anak Encharang Pembantu Am Rendah, N1 (Atendan Perpustakaan)
7. Mohd. Hasykif Bin Mohd. Karim Pembantu Am Rendah, N1 (Atendan Perpustakaan)
8. Raju Laxamanan Pembantu Am Rendah, N1 (Atendan Perpustakaan)
9. Abang Zawawie Bin Abg. Kedar Pembantu Am Rendah, N1 (Atendan Perpustakaan)
10. Garsi Anak Lugi Pembantu Am Rendah, N1 (Atendan Perpustakaan)
11. Abdul Hadi Bin Firdause Pembantu Am Rendah, N1 (Atendan Perpustakaan)

(D) PENILAIAN & PERCUKAIAN

Bil

Jawatan

Gred

Skim Perkhidmatan

Bilangan Jawatan

1

Pembantu Penilaian

W22

Perkhidmatan Kewangan

1

2

Pembantu Penilaian

W17

Perkhidmatan Kewangan

1

3

Pembantu Am Rendah (KUP)

N3

Pentadbiran dan Sokongan

1

4

Pembantu Am Rendah

N1

Pentadbiran dan Sokongan

1

5

Pekerja  Awam

R1

Mahir, Separuh Mahir dan Tidak Mahir

1

 

Bil. Nama Jawatan/Gred
1. Chai Kiu Chin Pembantu Penilaian, W22
2. Roger Anak Jantau Pembantu Penilaian, W17
3. Albert Anin Anak Baga Pembantu Am Rendah, N3 (KUP)
4. Behome Ak. Lachip Pembantu Am Rendah, N1
5. George Anak Banau Pekerja Awam, R1

(E)       PENGUATKUASA

Bil

Jawatan

Gred

Skim Perkhidmatan

Bilangan Jawatan

1

Pembantu Penguatkuasa

N22

Pentadbiran dan Sokongan

1

2

Pembantu Penguatkuasa

N17

Pentadbiran dan Sokongan

5

 

Bil. Nama Jawatan/Gred
1. Thian Ley Soo Pembantu Penguatkuasa, N22
2. Duncan Anak Beldon Bongkoi Pembantu Penguatkuasa, N17
3. Derawi Anak Nyutan Pembantu Penguatkuasa, N17
4. Francis Joseph Bong Pembantu Penguatkuasa, N17
5. Iman Bin Abang Kawli Pembantu Penguatkuasa, N17
6. Anthony Foo Pembantu Penguatkuasa, N17

(F)       KESIHATAN AWAM

Bil

Jawatan

Gred

Skim Perkhidmatan

Bilangan Jawatan

1

Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaraan

U32

Perkhidmatan Perubatan

1

2

Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaraan

U29

Perkhidmatan Perubatan

2

3

Pembantu Kesihatan Awam

U17

Perkhidmatan Perubatan

5

4

Pekerja Awam (Mandor)

R4

Mahir/Separuh Mahir/ Tidak Mahir

1

5

Pemandu Kenderaan Bermotor

R3

Mahir/Separuh Mahir/ Tidak Mahir

4

6

Jaga

R1

Mahir/Separuh Mahir/ Tidak Mahir

1

7

Pekerja Awam

R1

Mahir/Separuh Mahir/ Tidak Mahir

16

 

Bil. Nama Jawatan/Gred
1. Thomas Ramli Sutu Pen. Peg. Kesihatan Persekitaran, U32
2. Alban Ebony Anak Charles Diyom Pen. Peg. Kesihatan Persekitaran, U29
3. Noraini Bt. Bujang Pen. Peg. Kesihatan Persekitaran, U29
4. Lisika Bin Hj. Amit Pembantu Kesihatan Awam, U17
5. Lee Jin Kiat Pembantu Kesihatan Awam, U17
6. Andrew Anak Janggong Pembantu Kesihatan Awam, U17
7. Junid Bin Sulaiman Pembantu Kesihatan Awam, U17
8. Ziro Anak Japung Pembantu Kesihatan Awam, U17
9. Jahil Bin Mahli Pekerja  Awam, R4 (Mandor)
10. Lee Nyuk Chong Pemandu Kenderaan Bermotor, R3
11. Morshidi Bin Abdullah Pemandu Kenderaan Bermotor, R3
12. Henry Anak Abai Pemandu Kenderaan Bermotor, R3
13. Munan Anak Unggang Pemandu Kenderaan Bermotor, R3
14. Boing Bin Omar Jaga, R1
15. Rambli Murad Pekerja Awam, R1
16. Eley Anak Biju Pekerja Awam, R1
17. Tangkom Anak Achau Pekerja Awam, R1
18. Mohd. Zubaidi Bin Mohd. Jais Pekerja Awam, R1
19. Inche Anak Narus Pekerja Awam, R1
20. Jacob Anak Mehir Pekerja Awam, R1
21. Den Bin Mut Pekerja Awam, R1
22. Jong Jan Kui Pekerja Awam, R1
23. Nasem Anak Bambet Pekerja Awam, R1
24. Jimmy Anak Jambel Pekerja Awam, R1
25. Abang Anak Jangu Pekerja Awam, R1
26. Abdul Rani Bin Sapaii Pekerja Awam, R1
27. Simon Anak Loboi Pekerja Awam, R1
28. Stampered Anak Chinchang Pekerja Awam, R1
29. Tan Ah Sien Pekerja Awam, R1
30. Nunsa Anak Lindang Pekerja Awam, R1


(G)       KERJA RAYA

Bil

Jawatan

Gred

Skim Perkhidmatan

Bilangan Jawatan

1

Penolong Jurutera

J29

Kejuruteraan

1

2

Juruteknik Kanan

J22

Kejuruteraan

1

3

Juruteknik Awam

J17

Kejuruteraan

2

4

Pekerja Awam

R4

Mahir/Separuh Mahir/ Tidak Mahir

1

5

Pemandu Kenderaan Bermotor

R1

Mahir/Separuh Mahir/ Tidak Mahir

4

6

Jaga

R1

Mahir/Separuh Mahir/ Tidak Mahir

1

7

Pekerja Awam

R1

Mahir/Separuh Mahir/ Tidak Mahir

18

8 Jaga
R1
Mahir/Separuh Mahir/ Tidak Mahir
1

 

Bil. Nama Jawatan/Gred
1. Hartini Binti Hj. Ahmad Pembantu Teknik, J 29
2. Danny Law Chiew Phing Juruteknik, J22
3. Edward Anak Patrick Juruteknik Awam, J17
4. Nah Bin Sait Juruteknik Awam, J17
5. Khasbie Bin Marzuki Pembantu Tadbir (P/O), N17
6. Hamja Bin Samsudin Pemandu Kenderaan Bermotor, R3
7. Ayeh Anak Taok Pekerja Awam, R4 (Mandor)
8. Kangkuk Anak Nuwud Pekerja  Awam, R1
9. Umpil Anak Daie Pekerja Awam, R1
10. Danis Anak Gum Pekerja Awam, R1
11. Hamli Anak Chandi Pekerja Awam, R1
12. Steward Anak Sangko Pekerja Awam, R1
13. Chin Tet Onn Pekerja Awam, R1
14. Lee Hon Gin Pekerja Awam, R1
15. Maiyun Anak Sawing Pekerja Awam, R1
16. Pirang Anak Gindan Pekerja Awam, R1
17. Naes Anak Adok Pekerja Awam, R1
18. Chia Chin Tet Pekerja Awam, R1
19. Tsan Hong Chai Pekerja Awam, R1
20. Voon Yen Chai Pekerja Awam, R1
21. Heny Malum Anak Salim
Pekerja Awam, R1
22. Junaidi Bin Bolhi Pekerja Awam, R1
23. Marni Bin Ali Pekerja Awam, R1
24. Jenang Anak Lumpuh Pekerja Awam, R1
25. Joachim Anak Ahan Pekerja Awam, R1
26. Jack Anak Simpo Jaga, R1